Genel

Enpara Başvuru İşlemi

Enpara Başvuru İşlemi; Piyasadaki birçok bankadan sadece biri olan Enpara’ya başvuru yapabilmeniz için Google üzerinden başvuru sayfasına (Enpara) tıklayabilirsiniz. Bu sayfaya geldiğinizde sizi kolay bir anlatım ile karşılayacak olan ana sayfanın sağ üst köşesinde bulunan başvuru seçeneğini tıklamanız gerekecektir.

Enpara Başvuru İşlemi

Tıkladığınızda size bu bankaya neden başvurmak istediğinize dair bazı sorular yöneltilecektir. Buradaki amaç sizlere çok daha kolay ve amacınıza uygun hizmet edilmek istenmesidir. Sonrasında sayfanın yönlendirmelerini takip ederek işleminize devam edebilmek için sağ alt köşede yer alan devam seçeneğini tıklamanız gerekecektir. Daha sonra sayfa sizi kimlik bilgilerinizin alınacağı adıma yönlendirecektir.

Burada kimlik numaranızı cep telefon numaranızı ve doğum tarihinizi gün ay ve yıl şeklinde girmeniz istenecektir. Kişisel bilgilerinin banka tarafından saklı tutulacaktır. Daha sonra şartları kabul ettiğinize karşılık bilgilendirme formunu onayladığınızda artık amacınız doğrultusunda başvuru yaparak siz de şanslı enpara müşterilerinden biri olacaksınız.

Enpara’yı Biraz Tanıyalım

Finansbank bünyesindeki bir çeşit hesap türü olan Enpara sayısız avantajlarıyla müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır. Bu hesap türü sadece dijital ortamda çalışmaktadır. Bu hesabı kullanan müşterilerin şube ile bir işlem yapmasına gerek yoktur çünkü her işlemi dijital ortamdan halledebilmektedirler. Bir sorun yaşadığınızda size çağrı merkezleri günün her saatinde yardımcı olacaktır.

Enpara Başvuru İşlemi
Enpara Başvuru İşlemi

Şubenin olmaması aklınıza olumsuz sorular getirmesin. Çünkü artık günümüzde tüm bankaların internet bankacılık hizmeti olduğu için hiçbir aksaklık ve sorun yaşamadan bu hesaptan her işleminizi gerçekleştirebileceksiniz. Yani bu hesap ile tüm işlemlerinizi internet üzerinden çok daha hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Hesap açtırırken de sizden hiçbir işlem ücreti alınmaması da bu hesabın bir avantajı niteliğindedir. Para yatırma ya da çekme gibi işlemleriniz söz konusu olduğunda Finansbank ATM’lerinden çok kolay bir şekilde işleminizi yapabilirsiniz.

Enpara Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Enpara hesabınız eğer aktif bir şekilde kullanılıyorsa kredi talebinde bulunabilirsiniz. İnternet üzerinden yapacağınız bu başvuru talebinizin cevabı çok kısa bir süre içinde bankada kayıtlı olan telefon numaranıza gönderilecektir.

Eğer kabul edilmesi durumunda krediyi onayladığınızda Enpara hesabınıza anında istediğiniz miktar istediğiniz taksit seçenekleriyle aktarılacaktır. Ve siz de bu hesabın size getirdiği avantajlardan yararlanmaya devam edebileceksiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu