Kullanım Koşulları

Kredirehber.net sitesini kullanan gerçek ve tüzel kişiler aşağıda bulunan kullanım koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır. Kullanım koşullarını tamamen, eksiksiz olarak kabul etmiyorsanız lütfen sitemizi kullanmayınız.

Kredirehber.net adresinde gezinmeniz ve içeriğini kullanımınız aşağıdaki kullanım şartlarına tabidir:

Kredirehber.net sitesinde yer alan yazı, yorum, fotoğraf veya diğer içerikler kesinlikle yol gösterici nitelikte değildir, sadece bilgilendirme amaçlı konusunda uzman kişiler tarafından yazılmış içeriklerden oluşmaktadır.

Sitemizden alacağınız tüm bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kredirehber.net, sitemizde bulunan bir bilgi, fotoğraf, yorum veya grafik nedeniyle oluşan risklerden, doğabilecek olası şikayet ve sorunlardan sorumlu değildir.

Kullanıcı tüm bu bilgileri nasıl kullanacağı konusunda özgürdür ve tüm sorumluluk kendisindedir. Kredirehber.net adresinde bulunan bilgilerin kullanımı, yorumlanması ve sonuçları kullanıcıya aittir

Sitemizde yer alan ve 3. şahısların yaptığı yorumlar, eklediği yazılar ve fotoğraflar bunları ekleyenlerin sorumluluğundadır ve sitemiz kesinlikle bu yazıların, yorumların ve fotoğrafların içeriğinden sorumlu değildir. Bu yorumlara göre hareket etmek kişinin kendi sorumluluğundadır.

Sitemizde bir bilgi paylaşanlar bu bilginin gizli olmadığını ve kamu tarafından bilinmesinde bir sakınca olmadığını kabul etmiş sayılmaktadır. Sitemizden verilen bağlantılarla ilgili yaşanabilecek sorunlardan, olası şikayetlerden sitemiz sorumlu değildir. Yorumlara eklenen bağlantılar nedeniyle oluşabilecek her türlü problemden kullanıcının kendisi sorumludur.

Telif Hakları ve Alıntı

Kredirehber.net adresinde yayınlanan tüm içerik ve site kodlarına ilişkin tüm haklar(kopyalama, çoğaltma, işleme, yayma) Kredirehber.net ’e aittir. İçeriğe ilişkin yazarlar ve Kredirehber.net arasında yapılmış sözleşme hükümleri saklıdır.

Kredirehber.net içeriği yazılı izin alınmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yayılamaz. Aksi yönde açık yazılı izin olmadığı müddetçe site içeriğinin kısmen veya tamamen ticari amaçla ve/veya reklam ve benzeri gelir elde edecek şekilde kullanılması yasaktır.

Kredirehber.net dilediği zaman, dilediği kişi veya kurumun yukarıdaki kurallara uyarak dahi alıntı yapmasını engelleme hakkına sahiptir.

Gizlilik Politikası

Gizlilik politikamız hakkında lütfen ilgili sayfamızı ziyaret ediniz: “kredirehber.net gizlilik politikası”

Kredirehber.net’in Hak ve Yükümlülükleri

Kredirehberi.net kullanım koşullarını önceden bildirmeksizin değiştirebilir. Bu nedenle kullanım koşullarını belirli aralıklarla incelemenizi öneririz.

Kredirehber.net’i oluşturan tüm unsurları önceden haber vermeksizin değiştirme, sona erdirme, yenilerini ekleme, ücretlendirme haklarını saklı tutmaktadır.

Kredirehber.net gerekli gördüğü takdirde belli kişilerin, kurumların, ip numaralarının veya ip bloklarının Kredirehber.net’in erişimine geçici veya kalıcı olarak durdurma hakkını saklı tutar.

Sitenin virüs ve sair zararlı içerik barındırmaması için özen sarf edilmekle birlikte, gelişen teknoloji, teknik sorun ve diğer nedenlerle bilgisayarınıza virüs, trojan gibi zararlı yazılımların bulaşması ihtimali bulunmaktadır. Bu gibi risklere karşı antivirüs programları ve benzeri uygulamalar kullanmanızı tavsiye ederiz. Sitemizde gezinmeniz dolayısıyla karşılaşabileceğiniz yazılımsal ve donanımsal dahil olmak üzere hiçbir zarara ilişkin sorumluluk kabul etmemekteyiz. Bu nedenlerle sitemizden talepte bulunmayacağınızı peşinen kabul etmektesiniz.

Sitemizi kullananların yukarıdaki kullanım koşullarını okuduğu, anladığı ve uyacağı kabul edilmektedir.

Başa dön tuşu